HAKKIMIZDA

İhya İnşaat Endüstriyel Zemin Yapı Malzemeleri

Firmamız 25 yılı aşkın bir süredir endüstriyel zemin uygulama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlasıyla söz ettirmiştir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda bölgemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. Bu başarımızın sırrı; uzman ekip ve kaliteli hizmettir.


İHYA İNŞAAT olarak Sakarya genelinde 1,5 milyon m2’yi aşkın referanslarımızla siz değerli müşterilerimizi arkamıza alarak bu alanda var olduğumuzu ispatlamış durumdayız. Şirket olarak çok geniş ekip ve ekipmanlarla sahip olduğumuz için aynı anda birçok şantiyeye de hizmet verebilmekteyiz. Bugüne kadar Sakarya’nın saygın kuruluşlarından birçoğu zemin kaplamalarında İhya İnşaat’ı tercih etmiştir.


Hedefimiz, İhya İnşaat olarak Sakarya’da endüstriyel zemin teknolojisini geliştirerek saha beton, epoksi, beton parlatma, izolasyon, mantolama, baskı beton, dekoratif zemin vb. uygulamaları yaparak bu alanda etkin olabilmektir.
Firmamız ayrıca perakende ve toptan malzeme satışını da yapmaya devam etmektedir.
Firma olarak Sakarya’daki yeni projelerde yer alarak büyüme hedeflerine devam edecektir. Bu amacımıza ulaşmamızdaki en önemli etken siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır.